Tsugami HS20M-5AX
Година на производство
2014
Състояние
Употребяван (напълно функциониращ)
Местоположение
Kaunas Литва
CNC стругово-фрезови център Tsugami HS20M-5AX
more Images
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Tsugami HS20M-5AX
Данни за машината
Обозначение на машината:
CNC стругово-фрезови център
Производител:
Tsugami
Модел:
HS20M-5AX
Номер на машината:
17004A
Година на производство:
2014
Състояние:
много добро (употребяван)
Функционалност:
напълно функциониращ
Цена и локация
Местоположение:
Palemono st. 2A, 52191 Kaunas, LT Литва
Позвънете
Технически детайли
Диаметър на пръта (макс.):
20 мм