WINTER UHL-4200-150
Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
2025
Състояние
Нов
Местоположение
Leipzig Германия
more Images
WINTER UHL-4200-150
Данни за машината
Обозначение на машината:
Преса за лепене
Производител:
WINTER
Модел:
UHL-4200-150
Година на производство:
2025
Състояние:
нов
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение:
Leipzig Германия
Описание
Размери (дължина/ширина/височина): 6300x1600x2600 мм
Обща необходима мощност: 0 kW
- Работна дължина: 4200 мм
- Работна ширина: 150 мм
- Работна височина: 1200 мм
Gisdpov A Huzjfx Aaijt
- 8 вертикални хидравлични цилиндъра с спирателен вентил
- 4 притискачи
- Специфично налягане при пресоване: 5 – 15 кг/см²
- Габаритни размери: Д=6300, Ш=1600, В=2600 мм