YAWEI YLMW3000
Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
2024
Състояние
Нов
Местоположение
Großrudestedt Германия
more Images
YouTube video
YAWEI YLMW3000
Данни за машината
Обозначение на машината:
Машина за лазерно рязане
Производител:
YAWEI
Модел:
YLMW3000
Година на производство:
2024
Състояние:
нов
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение:
Kranichborner Str. 12, 99195 Großrudestedt, Deutschland Германия
Референтен номер:
YLMW3000
Актуализация:
Описание
YAWEI ръчна лазерна заваръчна машина YLMW – изключително при H+S Maschinentechnik GmbH
Лазерни източници:
2000 W
- Конструкционна стомана: до 5 мм
- Неръждаема стомана: до 5 мм
- Алуминий: 4 мм
- Месинг: 2 мм
3000 W
- Конструкционна стомана: до 8 мм
Godpfjrg Et Usx Anmebl
- Неръждаема стомана: до 8 мм
- Алуминий: 7 мм
Обхват на доставката:
- Лазерна заваръчна машина с охладителна система
- Комплект маркучи и кабели
- Защитен пистолет за заваряване с регулируема фокусна дължина и комплект аксесоари
- Волоконен лазерен източник 3000W от MAX Photonics (2000W по избор)
- Автоматично подаване на тел
Технически данни:
- Лазерна мощност: 3000 W
- Дължина на лазерната вълна: 1064 nm
- Захранване: 220V
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Доставчик
25 Обяви онлайн
Trustseal icon
Позвънете
Изпрати запитване
земяus
Германия
Австрия
Швейцария
Съединени американски щати
Обединеното кралство
Франция
Белгия
Испания
Мексико
Италия
Нидерландия
Полша
Руска федерация
Беларус (Република Беларус)
Украйна
Естония
Турция
Нова Зеландия
Ирландия
Чешка република
Дания
Финландия
Швеция
Норвегия
Люксембург
Гърция
Литва
Латвия
Исландия
Португалия
Бразилия
Венецуела
Аржентина
Унгария
Словакия
Румъния
Молдова
Словения
Сърбия
Черна гора
Албания
Хърватия
България
Северна Македония
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Мароко
Индия
Индонезия
Южна Корея
Япония
Тайланд
Малайзия
Виетнам
Китай, Народна република
Тайван
Иран
Бангладеш
Заявката не можа да бъде изпратена. Моля, опитайте отново по-късно.
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Машина за лазерно рязане на малки тръби Small Pipe Laser Cutting Machine G12A 3000W
more images
Германия Erwitte
1 625 km
Машина за лазерно рязане на малки тръби
Малка обява
Плазмен нож HBM CUT 40
Плазмен нож HBM CUT 40
Германия Velen
1 723 km
Плазмен нож
Лентова шлайфмашина WIEGAND S- 150
Германия Fuldatal
Лентова шлайфмашина
Стрелка за стълбове ZMM METALIK NK 203
Германия Rödermark
Стрелка за стълбове
Машина за лазерно рязане Dynamic Power Laser GmbH 12 kW-DPL 1530 - Messepreis
Германия Leipzig
Машина за лазерно рязане
Проверен търговец
AB LAGER Лазерен ротатор 3kW 6000x220 Otinus FLV-3015-OT-6022 3kW
Полша Bydgoszcz
AB LAGER Лазерен ротатор 3kW 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW