Gillardon GB 30 V
Година на производство: 1985
Автоматично подаване: 0,1/0,16/0,25 мм/
2-степенен мотор
Работно осветление
170 мм ход на пинолата
2900 мм капацитет на изнасяне
Размер на масата: 480x560 мм – закопчаваща площ 350x440 мм
Morse конус 3 – с Röhm бързозатягащ патронник 3-16 мм
Височина на машината 1980 мм – тегло около 400 кг
Машината работи много тихо и прецизно
+ менгеме
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Gbedpfx Ansx Ncfhjmol
Gillardon GB 30 V
2-степенен мотор
Работно осветление
170 мм ход на пинолата
2900 мм капацитет на изнасяне
+ менгеме
Доставчик
Забележка: Регистрирайте се безплатно или влезте, за да получите достъп до цялата информация.
55 Обяви онлайн
Изпрати запитване
Телефон & Факс
Тези обяви също може да ви заинтересуват.
Малка обява
Langwedel
1 666 km
вертикална бормашина
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Малка обява
Naprawa
882 km
Широк колан Сандер
UnitekWinner 1100 pneumatic
UnitekWinner 1100 pneumatic
Velen
1 723 km
вертикална бормашина
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Velen
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Lüdenscheid
Стрелка за пейка
FLOTTTB 10 Eco Plus (NEU ab Werk)
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Rīga
Машина за пробиване на отвори за дюбели
UrbanDB 3100
UrbanDB 3100
Niederlangen
Стрелка за стълбове
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Германия
FELDER FW 1102 P
FELDERFW 1102 P
Rödermark
Hochl. Колонна пробивна машина
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Стрелка за стълбове
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V