HOLZMANN DBK-1300F
Фиксирана цена без ДДС
Година на производство
2025
Състояние
Нов
Местоположение
Leipzig Германия
more Images
HOLZMANN DBK-1300F
Данни за машината
Обозначение на машината:
Копиращ струг
Производител:
HOLZMANN
Модел:
DBK-1300F
Година на производство:
2025
Състояние:
нов
Цена и локация
Фиксирана цена без ДДС
Местоположение:
Leipzig Германия
Описание
Размери (дължина/ширина/височина): 2150x480x1330 мм
Тегло: 220 кг
Обща необходима мощност: 1,6 kW
Копираща стругарска машина с честотен преобразувател
Gbodevz Em Topfx Anmjl
- Разстояние между центровете: 1300 мм
- Височина на центъра: 220 мм
- Мотор: 2,2 к.с. / 400 V
- M33 шпинделов захват
- Каконусов захват MK 2 на задния център и главния шпиндел
- Размери: L=2150, B=480, H=1330 мм
Включва:
- Копиращо устройство
- Планшайба 220 мм
- Захващащо патронник
- Дърводелски патронник Ø 48 мм
- Четириостър центрир MK 2 с дължина 40 мм