MAN TG 360A
Gbedpfey N A Ucex Anmol
6x2 - Год 2002
Дизел / Евро 3
316 700 км
Ръчна скоростна кутия/ Обем 11967 см³/ 265 kW
Максимално допустима маса: 26 000 кг
Полезен товар: 11 900 кг/ Междуосие: 4 500 мм
Аксесоари:
- Климатик
Надстройка:
- Фиксирана каросерия: 6000 x 2550 x височина на пода 1140 мм
- Кран FASSI F240 AC/ F260 ACXP.24 + антена, 3 разтягащи секции
* 4 опорни крака
* Радиоуправление
Офертата е преведена автоматично. Възможни са грешки при превода.
Gbedpfey N A Ucex Anmol
6x2 - Год 2002
Дизел / Евро 3
Аксесоари:
- Климатик
Надстройка: