Употребявани Обезпрашаване (97)
Сортиране на резултатите
- Най-ниска цена Най-висока цена
- Най-нови обяви Най-стари обяви
- Най-кратко разстояние Най-голямо разстояние
- Най-новата година на производство Най-стара година на производство
- Последна актуализация Най-стара актуализация
- Производители от А до Я Производител от Z до A
- Релевантност
- Най-ниска цена
- Цена
- Най-висока цена
- Цена
- Най-нови обяви
- Дата на добавяне
- Най-стари обяви
- Дата на добавяне
- Най-кратко разстояние
- Разстояние
- Най-голямо разстояние
- Разстояние
- Най-новата година на производство
- Година на производство
- Най-стара година на производство
- Година на производство
- Последна актуализация
- Актуализация
- Най-стара актуализация
- Актуализация
- Производители от А до Я
- Производител
- Производител от Z до A
- Производител
- Наименование от A до Я
- Обозначение
- Наименование от Z до A
- Обозначение
- Модел от А до Я
- Модел
- Модел от Z до A
- Модел
- Най-ниска референция
- референция
- Най-висока препоръка
- референция
- Най-кратко време на работа
- Време на работа
- Най-дълго време на работа
- Време на работа
- релевантност
- релевантност
Малка обява
Novo mesto
890 km
Felder RL 250, филтър, обезпрашаване
FelderRL 250
Състояние: много добро (употребяван), Година на производство: 2019, Функционалност: напълно функциониращ, входящо напрежение: 400 V, входна честота: 50 Hz, тип входящ ток: трифазен, обемен поток: 6 200 m³/ч, Машината е използвана в закрито помещение в учебни работилници. Продаваме я, защото я заменихме с по-голям външен филтър. Говорим английски, италиански, немски, хърватски и можем да превеждаме повечето езици чрез автоматични преводачи. Каним ви да подадете своята оферта. Поздрави,
Fjdpfeylgvzsx Ad Iega
Малка обява
Германия
1 655 km
Автомат за пръскане Venjakob VEN SPRAY с устройство за обезпрашаване,
VenjakobVEN SPRAY Comfort
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2017, номер на машина/превозно средство: A1711012, Позиция 1
VEN CLEAN Smart – Инсталация за обезпрашаване
Пневматично обезпрашаване за почистване на детайли, които ще бъдат лакирани, от прах по профилирани повърхности. Инсталирани са пет въртящи се въздушни звезди, които отстраняват праха от повърхността. Отстраненият прах се изсмуква от двете страни чрез вакуумни канали. Необходима е допълнителна външна аспирационна система (осигурена от клиента).
Технически данни:
- Дължина: 2 060 mm
- Модулна стъпка на ролките: 85 mm
- Работна ширина: 1 300 mm
- Обща ширина: 1 800 mm
- Мощност на задвижване: 0,25 kW
- Обем на изходящ въздух: 4 000 m³/h (осигурява се от клиента)
- Разход на сгъстен въздух: 980 Nl/min.
- Ионизация чрез дюзи (не Ex), с въздуходуващи дюзи, разход на сгъстен въздух: 840 Nl/min.
Позиция 2
Fgedpfxou U Ryyo Ad Ioa
Автомат за пръскане VEN SPRAY Comfort
- Производител: Venjakob
- Модел: VEN SPRAY Comfort CNC 7000
- Година на производство: 2017
- Дължина: 4 350 mm
- Работна височина: около 930 mm (+/-20 mm)
- Работна ширина: 1 300 mm
- Оперативна страна: лява
- Цена за рециклирана машина
- Актуално състояние: нереновирана машина
- Задвижване на пистолетите – Duo вариант
- Суха аспирация
- Диаметър на аспирационния щуцер: 500 mm
- Капацитет на отработения въздух: 10 000 m³/h
- Транспортна система с лентов конвейер
- Безстепенно регулиране на скоростта на подаване – около 2–6 m/min
- Система за почистване на лентата с ракел от волфрамов карбид
(Предвидена е изцяло подготовка за дооборудване с втори миещ модул.)
- Управление на пистолетите – Touch Screen CNC7000
- Инсталирани вериги за боя: 1 бр. (възможни са допълнително)
- Филтър за подаване на въздух (на тавана)
- Подходяща за водни и разтворими лакове
- Дължина: 4 350 mm + (2 060 mm)
- Ширина: 3 540 mm
- Височина: 2 600 + 440 mm
- Самостоятелно стоящо ел. табло
- Електрическо захранване: 23,33 kW / 63 A
- Волтаж, честота: 400 V / 50 Hz
- Цвят: RAL 7035
- Местоположение: на склад
- Отклонения на напрежението: макс. +/- 5%
_____
По желание можем да ви направим допълнителна оферта за монтаж и въвеждане в експлоатация на инсталацията, както и обучение на персонала. При запитване предлагаме и регулярна профилактика и поддръжка на машината. За повече информация, свържете се с нас!
Малка обява
Berlin
1 413 km
Система за обезпрашаване на патрони
DonaldsonDFO 4-48
Позвънете
Година на производство: 2015, състояние: готов за употреба (използван), Дължина: 9401 мм, ширина: 2091 мм, височина: 5668 мм, тегло: 8,816 т, с окомплектовани тръбопроводи и документация; инсталацията е работила малко.
Fodpfx Aek Ea Uued Iega
Малка обява
Sulz
1 345 km
Система за обезпрашаване на отработения въздух
Ringler Saugsystem FiltertechnikRE 201 - D5.5
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2002, Функционалност: напълно функциониращ, номер на машина/превозно средство: 22924, Система за отвеждане на отработен въздух с обезпрашаване
Размери на изсмукващата част:
Дължина: 1100 mm
Ширина: 1100 mm
Височина: 1950 mm
Размери на филтърния корпус:
Диаметър: 900 mm
Височина: 1400 mm
Размери на управляващия шкаф:
Ширина: 400 mm
Височина: 600 mm
Дълбочина: 300 mm
Системата за отвеждане и обезпрашаване на въздуха вече е демонтирана и готова за взимане.
Fgedpfxsv Scfus Ad Ioa
Малка обява
Sulz
1 345 km
Система за обезпрашаване на отработения въздух
Unbekannt
Позвънете
Състояние: употребяван, Функционалност: напълно функциониращ, Инсталация за обезпрашаване на отработен въздух
Fodpfxjxq Epvs Ad Ioga
Височина: 4300 мм
Ширина: 3000 мм
Дълбочина: 1300 мм
Размери на основната рамка: около 1750 мм
Размери на горната част от фланеца до капака на двигателя: около 2450 мм
Кутия за отработен въздух върху капака на двигателя: около 400 мм
Инсталацията за отработен въздух и обезпрашаване разполага с нов двигател, който монтирахме през септември 2025 г.
Инсталацията вече е демонтирана и е готова за взимане.
Малка обява
Barntrup
1 600 km
машина за шлифоване с четка и обезпрашаване
Leif & LorentzB 4 1000
Позвънете
Година на производство: 2005, състояние: много добро (употребяван), Функционалност: напълно функциониращ, Машина за шлайфане с четка и машина за премахване на прах / Универсална машина с четка
Производител: Leif Lorentz / Universal Finishing Systems
Модел: B 4 1000
Универсално приложима като единица за прахоулавяне, почистване на детайли или за шлайфане
Година на производство: 2005
Работна ширина: 800 мм
Ширина на лентата: около 850 мм
Височина на отвора: около 60 мм
2 четкови агрегата отгоре, по 1,1 kW, безстепенно регулируеми обороти, 350-900 об/мин
Налична четкова облицовка.
Fgedpfx Ajxrlgqjd Ioa
Размери на машината: около 2400 х 1300 х 1700 мм
Малка обява
Турция
506 km
оборудване за трошене
Constmach Mobile Rock Crushing PlantMobile stone crushing plant 120-150 tph
Позвънете
Състояние: нов, Функционалност: напълно функциониращ, мощност: 705 kW (958,53 к.с.), тип на предаване: автоматичен, цвят: друго, Година на производство: 2026, Оборудване: ABS, кабина, хидравличен чук, CONSTMACH JCV-2 триосна мобилна трошачна инсталация е перфектна комбинация от мобилната трошачна инсталация JC-2 и мобилната инсталация за производство на пясък V-80. Това е идеалното решение за трошене на най-твърдите скали, като гранит и базалт, както и за постигане на висок дял фина фракция и продукти с кубична форма.
Конструирана с високоинженерни решения, JCV-2 предлага ненадмината производителност благодарение на здравата си шаси конструкция, дълготрайни компоненти и висококачествени материали. Челюстната трошачка CJC-90 служи като първична трошачка, конусната трошачка METSO HP200 или еквивалентна - като вторична трошачка, а вертикалната ударна трошачка с вертикален вал VSI-800-CR - като третична трошачка. Тази мощна конфигурация позволява добив на продукти в 5 различни фракции едновременно само с една инсталация.
JCV-2, с тройно си шаси, се транспортира лесно и позволява бърз монтаж. PLC-управляемата автоматизация осигурява лесна за работа система с дистанционно управление и таблетно управление. При необходимост, машината може да задоволи собствени енергийни нужди чрез интегриран дизелов генератор. Система за обезпрашаване, хидравлични опори и сгъваеми лентови транспортьори максимизират оперативната ефективност.
Технически характеристики на мобилна трошачна инсталация JCV-2:
Производствен капацитет: 120 – 150 т/ч
Максимален размер на подаване: 850 x 600 мм
Основна конфигурация: първична челюстна + вторична конусна + третична вертикална трошачка
Обща мощност на моторите: 705 kW
Необходимост от електрически генератор: 1 100 kVA
Fgedoxpv A Repfx Ad Ioa
Общо тегло: 120 000 кг
Тип шаси: трискова, колесна, с хидравлични крака
Защо да изберете JCV-2 мобилна трошачна инсталация?
CONSTMACH JCV-2 се отличава на пазара с високия си производствен капацитет, издръжлива структура и напреднала автоматизация. Тази инсталация осигурява както висококачествена продукция на инертни материали, така и ниски експлоатационни разходи, постига максимална ефективност и минимално време за монтаж на обекта. С дълготрайни компоненти, лесна поддръжка и размери, подходящи за международен транспорт, JCV-2 Ви дава повече стойност за Вашите пари. Произведена с гаранция на CONSTMACH, JCV-2 е най-разумният избор за фирми, които търсят високоефективни и надеждни решения за трошене и пресяване.
Какво правим в Constmach?
Constmach е водещ производител на машини, обслужващ строителния и минния сектор с богато портфолио от продукти, съобразени с нуждите на клиентите. Нашата гама включва машини за производство на бетонни блокове, стационарни и мобилни бетонни възли, трошачни съоръжения за камъни, инсталации за трошене и пресяване на скали, машини за промиване на пясък, инсталации за производство на пясък, асфалтови бази, лентови транспортьори, челюстни трошачки и мобилни трошачни инсталации. С високи стандарти за качество, иновативно производствено мислене и индивидуализирани решения, Constmach се отличава като надеждна марка на национално и международно ниво. Нашите продукти са предпочитан избор от професионалистите в сектора заради тяхната издръжливост, ефективност и дълъг експлоатационен живот.
Малка обява
Łabuńki Pierwsze
900 km
Широколентова шлайфмашина SANDINGMASTER
SandingmasterSCSB-2-1100
Позвънете
Състояние: нуждае се от ремонт (използван), Функционалност: нефункциониращ, обща ширина: 2 000 мм, обща височина: 1 900 мм, обща дължина: 1 900 мм, работна ширина: 1 100 мм, ширина на шлайфане: 1 100 мм, общо тегло: 2 000 кг, височина на шлифоване: 160 мм, тип регулиране на височината: електрически, тип входящ ток: трифазен, дължина на шлифовъчната лента: 1 900 мм, Спецификация:
• Състояние – употребявана, изисква ремонт
• Производител – Sandingmaster
• Модел – SCSB-2-1100
• Работна широчина – 1100 мм
• Диапазон на дебелината за шлифоване – 3-160 мм
• 2 шлифовъчни агрегата:
- първи – калибриращ вал от твърда гума, Ø 270 мм
- втори – шлифовъчен крак за фино шлайфане
• Четка за обезпрашаване на изхода
• Основни двигатели с мощност 2 x 11 kW
• Скорост на транспортната лента регулирана с вариатор
• Аналогов индикатор за дебелината на обработвания детайл
• Осцилация на пневматично наковалня
• Оригинално боядисване
• Размер на шкурката – 1100 x 1900 мм
• Тегло – около 2000 кг
• Габаритни размери – 190 x 200 x 190 см (дълж. x шир. x вис.)
Допълнителна информация:
Fsdpfx Aeyl I Rgsd Ijga
• Много добро, фабрично техническо и визуално състояние
• Машината е с подменени уплътнения
• Показаните снимки отразяват реалното състояние на продукта
• Възможност за включване и тестване на място
• Обявената цена не включва ДДС и транспортни разходи
Финансиране и транспорт:
• Организираме транспорт с автопарка на MDD, куриерски фирми или външни превозвачи
• Предлагаме финансово съдействие под формата на лизинг или лизингов заем
Малка обява
Spittal an der Drau
1 047 km
Едновалов шредер
Lindner-Recyclingtech GmbHMERAK 2800
Позвънете
Състояние: нов, Година на производство: 2025, Функционалност: напълно функциониращ, общо тегло: 44 000 кг, дължина на ротора: 2 800 мм, мощност: 315 kW (428,28 к.с.), максимална скорост на въртене: 87 об/мин, - MERAK 2800-2 с 315 kW
- Рязане система 116PR
- Сито PG190 (може да се променя по желание на клиента)
- Бункер за подаване
- Обезпрашаване
- Електрическа централна смазочна система
- Хидравлична защитна осигуровка
- Надлентов неодимов магнитен сепаратор – HP
Fedpfx Ajugf Dwed Ijga
- Гумирани, завинтващи се подови плочи върху верижно шаси
Малка обява
Möglingen
1 437 km
лазерна машина за рязане
BystronicByAutonom 3015 4400 Watt
Позвънете
Състояние: добро (употребявано), Функционалност: напълно функциониращ, Година на производство: 2015, мощност на лазера: 4 400 W, Оборудване: документация / ръководство, CNC лазерна машина за рязане Bystronic ByAutonom 3015 4400 W с автоматизация BytransCross/BytransLine
X работна зона макс.: 3000 mm
Y работна зона макс.: 1500 mm
Z работна зона макс.: 80 mm
Управление: ByVision
Мощност на лазера: 4400 W
Макс. дебелина на лист стомана: 25 mm
Макс. дебелина на лист неръждаема стомана: 20 mm
Макс. дебелина на лист алуминий: 12 mm
1 Базова машина
1.1 ByAutonom 3015; ByLaser 4400
1.2 Система с два сменяеми работни маси
1.3 Интегриран шкаф за управление
1.4 ByVision
1.5 Експлоатация и удобство
1.6 Сензорен екран с интерфейс ByVision
1.7 Condition Messenger (мониторинг на състоянието)
1.8 Maintenance Messenger (съобщения за поддръжка)
1.9 Restart Manager
1.10 System Manager
1.11 ByHand
1.12 Асистент за рязане
1.13 Непрекъснато електрозахранване (UPS)
1.14 Лазерно-плазмено рязане на дебели материали
1.15 Рязаща греда
1.16 Рязаща глава с 5" и 7,5" обективи/касети за лещи
1.17 Обнаружаване на сблъсък
1.18 Автоматично центриране на дюзата
1.19 Регулирано импулсно пробиване
1.20 Bypos CO₂
1.21 Cut Control (контрол на рязането)
1.22 Защита на лещата
1.23 Почистване на дюза
1.24 Сканиране
1.25 ByLaser 4400
1.26 Магнитно лагеруван компресор
1.27 Power Saving Mode (режим за пестене на енергия)
1.28 Output Coupler Protection (защита на изходната група)
1.29 Интерфейс към автоматизация/манипулация
1.30 Охладител за ByLaser 4400
1.31 Предварително смесен лазерен газ
1.32 Операторска защита в зоната на рязане
1.33 Операторска защита в зоната на зареждане/разтоварване
1.34 Напрежение 400V / 50Hz
1.35 Електрически захранващ кабел (машина, включително лазер)
1.36 Електрическо захранване за влагоуловител на лазерния източник
1.37 Въздушно налягане (машина с лазерен източник и охладител)
1.38 Материална спецификация
1.39 Толеранси на детайлите и качество на среза
1.40 Захранване и качество на режещите газове
1.41 Работна среда
1.42 Строителни изисквания
1.43 Документация на инсталацията
Fjdpfx Asyzl Uiod Ioga
2 Оборудване за машината
2.1 Позиция на лазерния източник 270°
2.2 Затворено капсуловане/покрив
2.3 Транспортна и напречна лента в зоната за рязане
2.4 Инсталация за обезпрашаване с адаптация към варел: 3000 (200л/55гал варел)
3 Пакети с добавена стойност
3.1 Комплект със сменяеми касети за лещи и дюзите
3.1.1 Автоматичен сменяем механизъм за дюзи
3.1.2 Автоматичен сменяем механизъм за касети с лещи
4 BytransCross/BytransLine
4.1 BytransCross 3015 включва:
- 2 ръчни подвижни маси за ламарина
- Откриване на двойна ламарина
4.2 Доплащане за електрически захранвана маса за ламарина
Малка обява
Laa an der Thaya
970 km
Система за ултразвуково почистване
Filcon A/SFilter Typ RB 82 3,0 top 1
Позвънете
Състояние: готов за употреба (използван), Година на производство: 2014, Функционалност: напълно функциониращ, Оборудване: изсмукване на прах, Това е инсталация за обезпрашаване с експлозионен сертификат за прах от коноп. Инсталацията е вече инсталирана и цената включва всички компоненти.
Fgjdpfxoxpm Aus Ad Ioa
Малка обява
Hessisch Lichtenau
1 518 km
Изсмукване на заваръчен дим, филтърна инсталация, изсмукване на прах; централно изсмукване, инсталац
LINCOLN NORWELDFU-80-A
Позвънете
Състояние: употребяван, Отсмукване на заваръчен дим, филтърна инсталация, абсорбция на прах LINCOLN NORWELD
Централно отсмукване, абсорбционна система, силозен филтър, патронен филтър, импулсен филтър, филтър за обезпрашаване
Тип FU-80-A
Fgjdpfexf Up Iox Ad Ioa
Сер. № 001799 Година на производство: 1996
Обем на въздушния поток макс. 6000 m³/h (в зависимост от мощността на вентилатора)
Филтърна площ 80 m² (4 броя по 20 m²)
Смукателен вход към филтъра Ø 250 mm
Изход за отработен въздух към филтъра Ø 250 mm
Вход за налягане на въздуха 4 bar
- без вентилатор, без управление на филтъра
- филтърна категория C, 99.9% степен на отделяне
- пневматично самопочистване на филтъра
- вход с пневматично затварящ се клапан
- 4 броя използвани филтър-патрони Ø 325 mm, дължина 1200 mm
- сервизен люк 240 x 240 mm
Необходима площ: Д x Ш x В 1400 x 1600 x 2970 mm
Тегло: ок. 300 kg
Добро състояние
Малка обява
Vranje
296 km
Фабрики за производство на пелети
Construction project SRBfabrike za proizvodnju peleta
Позвънете
Състояние: нов, Функционалност: напълно функциониращ, Оборудване: Маркировка CE, Проектът за строителство SRB - Вранје се занимава с производство на цялостно оборудване за гранулиращи инсталации с капацитет от 500 кг/ч до 6 т/ч.
Произвеждаме следното:
Котли
Сушилни
Силози
Смесител с кондиционер
Мелници
Охладители за пелети
Преси
Транспортни ленти
Смесители
Системи за обезпрашаване
Дробилки
На цялото наше оборудване даваме 1 година гаранция.
24-часова сервизна поддръжка
Извършваме следните услуги:
Монтаж на оборудване
Диагностика
Сервиз
Fgodpfx Asxqd T Hsd Ioa
Поддръжка на линии
Обучение на персонал
Пуск в експлоатация
Всички запитвания и заявки можете да изпращате по имейл, както и по телефона всеки работен ден от 09:00 до 17:00 часа.
Малка обява
Wiefelstede
1 737 km
Държач на филтър Gaze за аспирация
Edelstahl2130/530/H1830 mm
Позвънете
Състояние: много добро (употребяван), Вентилатор за изсмукване на прах, изсмукваща система, вентилатор за прах, система за отвеждане, вентилатор за прах, уред за изсмукване на прах, сепаратор, филтър за заваръчен дим, система за изсмукване на заваръчен дим, вентилатор за димни газове, филтрираща система, картушна система за обезпрашаване.
- Филтърен държач: метална рамка за изсмукване, подвижна
- Рамкова конструкция: от неръждаема стомана
- Изсмукваща повърхност: вътрешен размер 1900/440/В1060 мм
- Размери: 2130/530/В1830 мм
Fodpfx Adeyznk Hj Iega
- Тегло: 74 кг
Малка обява
Odelzhausen
1 273 km
екстрактор за прах
RinglerRE 201 D5,5
Позвънете
Състояние: почти като нов (употребяван), Година на производство: 2016, Функционалност: напълно функциониращ, Ringler RE 201 D 5,5 филтрираща инсталация за обезпрашаване на графит и метали
Fgsdpfsyxthxsx Ad Isa
Малка обява
Германия
1 380 km
Машина за лазерно рязане
BYSTRONICBYAutonom 3015 - 6000W
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2012, Технически детайли:
y-ход: 1500 мм
Разстояние между колоните: 2300 мм (мост)
Часове работа на лъча: прибл. 22000 ч
Мощност на лазера: 6000 W
Управление: CNC P 8109-10-600D
Дължина на масата: 4500 мм / носеща площ: мм
Ширина на масата: 2300 мм
Работно налягане: 120 hPa
Необходимо водно налягане: макс. 6,0 bar
Напрежение: 400 V / 50 Hz
Размери на лазерното устройство ДxШxВ: ок. 3,0 x 1,5 м
Размери на филтърната уредба ДxШxВ: ок. 1,4 x 2,0 x 2,2 м
Размери на охладителната система ДxШxВ: ок. 2,55 x 1,0 x 1,9 м
Fgsdpfou Nu R Ijx Ad Isa
Необходима площ: общо ок. 12,8 x 5,3 x 4,3 м
Плоско леглова лазерна машина за рязане
Приложение: индустриално рязане и гравиране
Лазерен медиум: CO²; N²; сгъстен въздух
Размери/Формат на листа: 3000 x 1500 мм
Дебелина на рязане: напр. стомана X5CrNi18-10 = 1 - 25 мм / Неръжд. стом. 25 мм / Алуминий: 1 - 15 мм (таблица налична)
Резонатор – лазерен източник ByLaser 6000W, дължина на вълната 10.600 мм, диаметър на лъча 20 мм, циркулярна поляризация
Сменяема маса ДxШxВ: 4500 x 2300 x 1000 мм, товароносимост 900 кг, площ на масата 3200 x 2000 мм
Охладителна система Rf cooling тип WKL 560, хладилен агент R 407C, охладителна мощност 65 kW, високо налягане 27 bar, помпа 220 л/мин., вентилатор
Инсталация за обезпрашаване Donaldson тип DFPR06-SPRK (размери ок. 1,4 x 2,0 x 2,2 м), г. на произв. 2014; 5,5 kW с контролен таймер
Транспортьор Kabelschlepp тип SRF 040 (размери ДxШxВ: ок. 3630 x 705 x 1000 мм)
Светлинна бариера Sick тип M 4000
Режещ мост: y-ход 3000 мм, разстояние между колоните 2300 мм, размери на режещия носач ДxШxВ: 400 x 300 x 650 мм
Операторски терминал с цялостна шкафова комбинация и ръчно дистанционно управление
Cut Control*
Малка обява
Германия
1 554 km
HOCKER Polytechnick MultiStar JP5 BrikStar c-3 18
HOCKERPolytechnick MultiStar JP5 BrikStar c-3 18
Позвънете
Година на производство: 2012, състояние: готов за употреба (използван), общо тегло: 1 960 кг, обща височина: 4 430 мм, Hocker Polytechnick MultiStar JP5 е произведена през 2012 година. Тази употребявана инсталация за обезпрашаване разполага с мощен 30 kW двигател и филтърна площ от 121,3 m². Оборудвана е с брикетиранa преса BrikStar c-3 18, предназначена за ефективна работа. Ако търсите висококачествена обезпрашителна инсталация, обмислете Hocker Polytechnick MultiStar JP5, която предлагаме за продажба. Свържете се с нас за повече информация.
• Състояние: Неремонтирна – без гаранция
• Технически данни:
• Обем: 20 000 m³
• Двигател: 30 kW
• Система: Вакуум
• Филтърна площ: 121,3 m²
• Брой филтърни торби: 100 бр.
• Дължина на маркуча: 2300 mm
• Диаметър на маркуча: 170 mm (под налягане)
• Вход за сгъстен въздух: 6,0 bar, 1"
• Работно налягане: 4,5 bar
• Разход на сгъстен въздух: ок. 216 Nl на ред маркучи при 200 ms импулсна продължителност
• Ниво на шум (на изхода на струята): ок. 75 dB(A), в зависимост от местните условия
• Основна площ (Д x Ш): 2540 x 2420 mm
• Необходима площ (Д x Ш): 3500 x 3380 mm
• Вътрешен долен вход: 2300 x 2300 mm
Допълнително оборудване
Fjdeyv Ewaspfx Ad Ijga
• Брикетираща преса BrikStar c-3 18
• Улей/канали и капаци (поцинкована стоманена ламарина, 2 mm, с винтово захващане):
• Улей 908, асиметричен; размер 1: 900 x 800 mm; размер 2: 900 x 650 mm; 1 бр.
• Улей, 750 mm дълъг, 900 x 800 mm; 2 бр. (Ref. 460406)
• Сляп капак, 2 mm, 900 x 800 mm; 1 бр.
• Детайл за MS XP към BrikStar; 1 бр.
• Модул 300 x 2300 mm за съществуваща брикетираща преса; Производител: Gross (ок. 1100 x 1100 mm; височина на пресата: 1260 mm)
Забележка: Техническите данни и описания са копия от оригиналното потвърждение на поръчката. Тези данни са само за информация и нямат задължителен характер.
Малка обява
Klam bei Grein
1 034 km
Пелетираща инсталация LP 30
Löttner MaschinenbauLP 30
Позвънете
Година на производство: 2025, часове на работа: 2 h, състояние: нов, Функционалност: напълно функциониращ, Пелетираща инсталация за най-различни материали като дърво, мискантус, селскостопански странични и отпадъчни продукти (сено, слама, царевични стъбла и др.), фуражи…
Става въпрос за цялостна (компактна) инсталация, монтирана върху основна рама, която се състои от следните компоненти:
Fodpjxlif Rsfx Ad Ijga
- Силоз за суров материал 4 м³, с бъркалка
- Чукова мелница с мощност 22 kW за смилане на суровините (например дървесни стърготини)
- Диагонален смесител за суров материал с нивосензори и напълно автоматично дозиране на влагата
- Дозиращ съд за спомагателни материали за пресоване (напр. царевичен нишесте)
- Дозиращ шнек с регулируема честота на въртене за оптимално подаване на материала към пресата
- Преса с мощност 30 kW, с хоризонтална ринг-матрица, ръкав за изход, следене на температурата, защита от препълване и др.
- Транспортна лента за отвеждане на пелетите, с височина на изпускане ок. 2,5 м
- Барабанно сито за обезпрашаване и охлаждане на пелетите
Цялата инсталация се управлява централно чрез Siemens PLC с тъч дисплей! Всички параметри се наблюдават постоянно, така че при възникване на проблем системата се изключва автоматично!
Инсталацията е подготвена за работа с втора преса!
Цената е без ДДС!
Внимание!! Постоянно търсим търговски и сервизни партньори (в световен мащаб)!
Малка обява
Zagreb
831 km
Цялостно индустриално съоръжение SACMI
SacmiMixing plant
Позвънете
Състояние: готов за употреба (използван), Функционалност: напълно функциониращ, Оборудване: документация / ръководство, Продава се цялостна индустриална инсталация SACMI за смесване на фракции, идеална за бетоновата, керамичната и строителната промишленост. Инсталацията включва 10 бункера за суровини, транспортни ленти, индустриална везна, система за обезпрашаване, пълна автоматизация и управляваща система. Оборудването е използвано кратко време, в отлично състояние и напълно функциониращо.
Fgodpfx Aeymmbyed Ija
Възможен е оглед на място. Може да бъде договорено демонтиране, транспорт, повторен монтаж и пускане в експлоатация според нуждите на клиента.
Допълнителна техническа документация е налична при поискване.
Малка обява
Wiefelstede
1 737 km
Филтърна система Екстракционна система
KrämerGFR 64/1.75-70
Позвънете
Състояние: много добро (употребяван), Година на производство: 2000, Вентилатор за прахово извличане, аспирация, вентилатор за прах, аспирационна система, уред за извличане на прах, сепаратор, филтър за заваръчен дим, извличане на заваръчен дим, аспирационен вентилатор за отработени газове, филтрираща инсталация, патронна инсталация за обезпрашаване
Fgsdjw Nhbmopfx Ad Ija
-Филтрираща инсталация
-Филтърна рамка: 2135/2135/H2030 мм
-Трептящ мотор: 0,55 kW
-Рамка за бункера: 2100/2130/H2330 мм
-Редуктормотор за извеждане: 2,2 kW 8,7 об/мин
-Отвор: Ø 250 мм / 250 x 220 мм
-Отделни компоненти: виж снимките, без вентилатор за аспирация
-Тегло: 320 кг / 890 кг
Малка обява
Lübeck
1 650 km
Машина за лазерно рязане
TRUMPFTruLaser 3030 (L20)
Позвънете
Състояние: добро (употребявано), Функционалност: напълно функциониращ, Година на производство: 2011, часове на работа: 64 820 h, номер на машина/превозно средство: A1220A0892, часове лазер: 34 068 h, мощност на лазера: 6 000 W, макс. дебелина на ламарина: 25 мм, максимална дебелина на стоманен лист: 25 мм, макс. дебелина на алуминиева ламарина: 15 мм, разстояние на движение по ост X: 3 000 мм, ход по оста Y: 1 500 мм, ход по оста Z: 115 мм, максимално тегло на обработвания детайл: 710 кг, общо тегло: 11 500 кг, необходима височина: 2 260 мм, изискване за пространство дължина: 9 600 мм, необходима ширина: 7 760 мм, работен обхват: 3 000 мм, Специално оборудване:
+ 3200 към лазер TruFlow 6000
+ RotoLas с автоматичен патронник
+ Основни челюсти, тип челюсти 7-9
+ Комплект призматични елементи, тип челюсти 8
+ Основен държач с устройство за преместване
+ Държач за детайли D 15-310 mm
Стандартно оборудване:
- Затворена рамка на машината с интегриран лазерен модул
- Движещ модул за високо-прецизна обработка
- Въртящ задвижващ механизъм Torque в комбинация с линейни директни задвижвания
- Затворено лазерно лъчепроводене
- Концепция с една режеща глава
- Охладителен агрегат
- Автоматичен смяна на палети по дължина
- Широка надлъжна транспортьорна лента
- 17" тъч цветен екран
- Осветяване на работната зона
- Лазерен диод за позициониране
- Система за пръскане
- PierceLine
- FocusLine
- NitroLine
- PlasmaLine
Режеща глава:
- LensLine
- Режеща глава с леща, фокусно разстояние 250 mm
- Универсално бързо сменящо се режещо устройство на главата (UTI)
- ControlLine
Управление:
- Стандартно / разширено работилнично програмиране
- Бързо повторно производство
- Вградени технологични данни
- Автоматично изключване
- Производствен план
- Програмируем избор на газ и налягане за рязане
Fedpfxevn Stmo Ad Iega
- SprintLine
- ContorLine
- Microweld
- FasLine
- AdjustLine
- Teleservice
- Диагностични функции
- Онлайн помощ
- FlyLine
Трансфер на данни:
- USB интерфейс
- RJ-45 мрежова връзка
Безопасност:
- CE-маркировка
- Фотоелектрични бариери
- Лазерна система за наблюдение
- Многокамерна аспирационна система
- Компактна система за обезпрашаване
- Обшивка на машината с панели от поликарбонат
Разширено оборудване на машината:
+ Продуктивен пакет за тънки ламарини
- Рязане с висока скорост
- Режеща глава с леща, фокусно разстояние 130 mm
- Рязане с налягане на въздуха
+ Палетна смяна напречно с включено защитно устройство
+ MDE-интерфейс
+ LoadMaster с включена станция за зареждане и разпределителен магнит
Печат на доверие
Дилъри, сертифицирани от Machineseeker

Малка обява
Doren
1 331 km
отопление
UrbasUR-FRR-3500
Позвънете
Състояние: употребяван, Година на производство: 2011, Котел на дървесни стърготини Urbas UR-FFR-3500 с мощност 3500kW, възможна температура до макс. 120°C (сертифициран до макс. 110°C), година на производство 2011, вкл. хидравлично зареждане, вкл. бункерна система – подвижен под, вкл. хидравличен агрегат, вкл. система за отстраняване на пепел, вкл. обезпрашаване - мултициклона и електрофилтър марка Scheuch, вкл. помпи и вентили, вкл. отоплителни тръби, вкл. управление, вкл. коминна инсталация, вкл. пълна документация на инсталацията. Демонтажът трябва да се извърши самостоятелно. Демонтаж: август 2026 г.
Fedpjvgcqyjfx Ad Iega
Малка обява
Германия
1 474 km
мобилна трошачна инсталация
Constmach Mobile Rock Crushing Plant120-150 tph mobile rock crushing plant
Позвънете
Състояние: нов, Функционалност: напълно функциониращ, мощност: 705 kW (958,53 к.с.), тип на предаване: автоматичен, цвят: друго, Година на производство: 2026, Оборудване: ABS, кабина, хидравличен чук, CONSTMACH JCV-2 триосна мобилна трошачна инсталация е перфектна комбинация от мобилната трошачна инсталация JC-2 и мобилната инсталация за производство на пясък V-80. Това е идеалното решение за трошене на най-твърдите скали, като гранит и базалт, както и за постигане на висок дял фина фракция и продукти с кубична форма.
Конструирана с високоинженерни решения, JCV-2 предлага ненадмината производителност благодарение на здравата си шаси конструкция, дълготрайни компоненти и висококачествени материали. Челюстната трошачка CJC-90 служи като първична трошачка, конусната трошачка METSO HP200 или еквивалентна - като вторична трошачка, а вертикалната ударна трошачка с вертикален вал VSI-800-CR - като третична трошачка. Тази мощна конфигурация позволява добив на продукти в 5 различни фракции едновременно само с една инсталация.
JCV-2, с тройно си шаси, се транспортира лесно и позволява бърз монтаж. PLC-управляемата автоматизация осигурява лесна за работа система с дистанционно управление и таблетно управление. При необходимост, машината може да задоволи собствени енергийни нужди чрез интегриран дизелов генератор. Система за обезпрашаване, хидравлични опори и сгъваеми лентови транспортьори максимизират оперативната ефективност.
Fodpfx Aexqcu Aed Isga
Технически характеристики на мобилна трошачна инсталация JCV-2:
Производствен капацитет: 120 – 150 т/ч
Максимален размер на подаване: 850 x 600 мм
Основна конфигурация: първична челюстна + вторична конусна + третична вертикална трошачка
Обща мощност на моторите: 705 kW
Необходимост от електрически генератор: 1 100 kVA
Общо тегло: 120 000 кг
Тип шаси: трискова, колесна, с хидравлични крака
Защо да изберете JCV-2 мобилна трошачна инсталация?
CONSTMACH JCV-2 се отличава на пазара с високия си производствен капацитет, издръжлива структура и напреднала автоматизация. Тази инсталация осигурява както висококачествена продукция на инертни материали, така и ниски експлоатационни разходи, постига максимална ефективност и минимално време за монтаж на обекта. С дълготрайни компоненти, лесна поддръжка и размери, подходящи за международен транспорт, JCV-2 Ви дава повече стойност за Вашите пари. Произведена с гаранция на CONSTMACH, JCV-2 е най-разумният избор за фирми, които търсят високоефективни и надеждни решения за трошене и пресяване.
Какво правим в Constmach?
Constmach е водещ производител на машини, обслужващ строителния и минния сектор с богато портфолио от продукти, съобразени с нуждите на клиентите. Нашата гама включва машини за производство на бетонни блокове, стационарни и мобилни бетонни възли, трошачни съоръжения за камъни, инсталации за трошене и пресяване на скали, машини за промиване на пясък, инсталации за производство на пясък, асфалтови бази, лентови транспортьори, челюстни трошачки и мобилни трошачни инсталации. С високи стандарти за качество, иновативно производствено мислене и индивидуализирани решения, Constmach се отличава като надеждна марка на национално и международно ниво. Нашите продукти са предпочитан избор от професионалистите в сектора заради тяхната издръжливост, ефективност и дълъг експлоатационен живот.
Малка обява
Bliżyn
998 km
TQA4022 кабина за прахово боядисване
Bumex Sp. z o.o.TQA4022
Позвънете
Състояние: нов, Година на производство: 2025, тип входящ ток: трифазен, общо тегло: 450 кг, обща височина: 2 500 мм, обща ширина: 4 200 мм, Оборудване: осветление, Фирма BUMEX SP. Z O.O. представя кабина за прахово боядисване.
Работни размери:
Fgedpfshfwy Hsx Ad Ija
4 000 x 2 200 мм
5 x филтъра
Автоматично почистване на филтрите с регулируем интервал от 10-1200 сек.
Вентилатор 2 x 2,2 kW, 9 500 м³/ч = 19 000 м³/ч
2 x LED лампи
Срок на доставка: 14-21 дни
Нашите кабини се отличават с много високо качество на изработка, безопасност при работа и прецизно напасване на параметрите към нуждите на клиента.
Консултираме при избора на бояджийски кабини, инсталации за обезпрашаване, смукателни системи и индустриална рекуперация.
ИЗБЕРЕТЕ BUMEX SP. Z O.O.
Много високо качество на предлаганите на пазара машини.
Професионални консултации и сервиз.
Гаранция.
Гаранционно и следгаранционно обслужване.
Пълна техническа документация.
100% удовлетвореност на нашите клиенти.
Всички продукти с марка BUMEX SP. Z O.O. притежават WE-сертификат.
Предлагаме собствен транспорт – цените се уточняват индивидуално за всяка оферта.
Издаваме фактури с ДДС.
Например:
Кратки срокове за доставка!
Възможност за поръчка на машини в различни, персонализирани конфигурации и размери!
Не се колебайте да се свържете с нас.
Малка обява
Германия
1 316 km
отопление
HeizomatHSK - RA 500
Позвънете
Състояние: добро (употребявано), Година на производство: 2013, Пълна отоплителна инсталация, но без система за подаване от помещението, с циклона за обезпрашаване на димните газове, вече демонтирана.
Fgjdpfxeytra Ue Ad Ioa
Улесняваме търсенето за вас: "обезпрашаване"
Получавате веднага и безплатно нови оферти по имейл.
Можете по всяко време лесно да прекратите заявката за търсене.





























































































































































































































































































































