SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Състояние
Нов
Местоположение
Ahaus Германия
more Images
YouTube video
Данни за машината
Обозначение на машината:
Маса за притискане
Производител:
SIEGMUND
Модел:
16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Състояние:
нов
Цена и локация
Местоположение:
Ahaus Германия
Описание
Дължина на масата: 2400 мм
Ширина на масата: 1200 мм
Височина на масата (странична повърхност): 100 мм
Тегло: 499 кг
Описание на продукта
- Напълно закалена инструментална стомана X8.7 + плазмено азотиране
- Дебелина на материала приблизително 11,5 – 13 мм
- Страничен панел от висококачествена стомана S355J2+N + плазмено азотиране
- Отвори Ø 16 мм
- Отвори на повърхността в решетка 50x50 мм
- Заоблени ъгли, ръбове и отвори
- Отвори на страничния панел в диагонална решетка
- Включително скала върху повърхността
- Укрепена конструкция с оребрение
Gbedpfoxaab Eex Anmjl
- Решетъчните линии позволяват прецизни конструкции.
Заваръчните маси стандартно са оборудвани със скала.
Плазмено азотирано изпълнение:
- Защита от ръжда / надраскване / прилепване на заваръчни пръски
- Устойчивост на корозия / по-висока товароносимост
Оборудване:
- Отвори Ø16 мм / размери 2400 x 1200 x 100 мм